Uygun Lisans olarak 2018 yılında kurulmuş yazılım sektöründe hizmet veren, kurumlara değer yaratmak için sektörde yerini almış bir yazılım şirketiyiz.Profesyonel ekibimiz ile kalite ve zamanında çözüm prensibiyle hareket ederek, müşterilerimizin verim ve rekabet gücünü arttırmak başlıca amacımız.

Müşterileri geleceğe taşıyan en doğru uygulamaları sunarak, hizmet ve çözümleriyle işbirliği yaptığı kurumlara değer katar. uygunlisans.com üzerinden 7/24 Orjinal Lisanslı tüm yazılım ihtiyaçlarınızı 3D Secure ve 256 bit SSL şifreleme teknolojisi ile güvenle karşılayabilirsiniz. Soru, görüş ya da önerileriniz için iletişim bölümündeki bilgilerden bizlere ulaşabilirsiniz.

Vizyonumuz

Günden güne artan pazar payımız ile müşteri memnuniyetini tüm süreçlerde beklentilerin ötesinde karşılayarak sektörün ihtiyaçlarına en iyi ve en hızlı şekilde cevap veren firma olmaktır.

Misyonumuz

Tüm süreçlerde profesyonel yönetim tekniklerini uygulayarak geniş ürün yelpazesine sahip bir alanda müşterilerimizin taleplerini en iyi şekilde karşılamak için çalışmaktayız.

30 Gün İade Garantisi

Sorunsuz, stres yaşamadan 30 gün içinde  paranızı iade alın.

Hızlı Teslimat

Seçili Ürünü, siparişinize müteakip en geç 15 dakika içerisinde size ulaştırıyoruz.

Ücretsiz Destek

Mesai saatleri içinde telefon ile mesai saatlari dışında e-posta ile destek.

Bayiisi Olduğumuz Distribütör Firmalar

Arena Bilgisayar

Bayii

Mars Bilgisayar

Bayii

Lacivert Bilgisayar

Bayii

Eti Bilgisayar

Bayii

Tüm Kategoriler